Skelbiama atranka
Bendros naujienos
Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija atrankos būdu (pokalbis 2017 07 05 d. 12 val. gimnazijos direktoriaus kabinete) priima į terminuotą darbą (savaitinis darbo krūvis apie 10-15 val.)  pradinio ugdymo  mokytoją.
 
Pretendentas privalo iki 2017 07 05 (11 30 val.) gimnazijos raštinėje pateikti šiuos dokumentus (toliau – dokumentai):
prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
gyvenimo aprašymą;
kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo dokumento kopiją;
atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų.
Pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui. 

Pretendentų pateikti dokumentai registruojami gimnazijos raštinėje. Telefonas pasiteiravimui: +37068230481.
 
 


Pridėti failai:
Failo pavadinimas
Parsisiųsti šį failą (Pradines_LDV_kortele.doc)Papildoma informacija
 
Skelbiama atranka
Bendros naujienos
Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija atrankos būdu (pokalbis 2017 07 05 d. 12 val. gimnazijos direktoriaus kabinete) priima į terminuotą darbą (savaitinis darbo krūvis apie 8 val.)  istorijos mokytoją.
 
Pretendentas privalo iki 2017 07 05 (11 30 val.) gimnazijos raštinėje pateikti šiuos dokumentus (toliau – dokumentai):
prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
gyvenimo aprašymą;
kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo dokumento kopiją;
atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų.
Pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui. 

Pretendentų pateikti dokumentai registruojami gimnazijos raštinėje. Telefonas pasiteiravimui: +37068230481.


Pridėti failai:
Failo pavadinimas
Parsisiųsti šį failą (Istorija_LDV_kortele.doc)Papildoma informacija
 
Atranka į laisvą darbo vietą
Bendros naujienos
Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija atrankos būdu (pokalbis 2017 06 26 d. 12 val. gimnazijos direktoriaus kabinete) priima į terminuotą darbą (savaitinis darbo krūvis apie 10-15 val.) lietuvių kalbos mokytoją.
 
Pretendentas privalo iki 2017 06 26 (11 30 val.) pateikti šiuos dokumentus (toliau – dokumentai):
  • prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  • asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  • išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  • gyvenimo aprašymą;
  • kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
  • pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo dokumento kopiją;
  • atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų.

Pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui. 

Pretendentų pateikti dokumentai registruojami gimnazijos raštinėje. Telefonas pasiteiravimui: +370 682 30 481.

Pridėti failai:
Failo pavadinimas
Parsisiųsti šį failą (Lietuviu_LDV_kortele.pdf)Papildoma informacija
 
Gimmnazijos meškinas pasaulinėse naujienose
(4 balsai, vidurkis 3.00 iš galimų 5)
Pasiekimai

Žinią apie mūsų gimnazijos mokinių tapytą meškiną skaito tarptautinio ZfA DSD mokyklų tinklalapio skaitytojai visame pasaulyje. Paspaudę žemiau esančią nuorodą, rasite visą straipsnį su nuotraukomis.  

Nuoroda 

 
Pasiekimai pagerbti Mažeikių rajono savivaldybėje
Pasiekimai
Gegužės 30d. Mažeikių rajono savivaldybėje vyko gabiausių mokinių, laimėjusių tarptautiniuose, respublikiniuose konkursuose, olimpiadose prizines vietas susitikimas su Mažeikių savivaldybės vadovais. Džiugu, kad į pagerbimo šventę pakviestos ir dvi mūsų gimnazijos mokinės, t.y. 5a klasės mokinė Aida Drazdauskaitė, nacionaliniame konkurse „Mažasis diktantas 2017" iškovojusi antrąją vietą bei IIIa klasės mokinė Evelina Baranauskaitė, tarptautinių vokiečių kalbos debatų regioniniame ture užėmusi III-iąją vietą. 
Merginos apdovanotos padėkos raštais ir atminimo dovanomis. Gaila, jog Evelina šventėje dalyvauti negalėjo, tad dovanėlė jos dar laukia gimnazijoje. 
Džiaugiamės ir linkime sėkmės ateinančiais mokslo metais.

 
 
Pavasaris su vokiečių kalba
Renginiai
Smagu skelbti žinią, jog Viekšnių gimnazijoje rimtas dėmesys skiriamas užsienio kalbų mokymui, čia skatinama daugiakalbystė. Tai liudija gimnazijoje vykdoma veikla ir administracijos bei visos bendruomenės požiūris į ją. 
Austrų filosofas  Ludwig Wittgenstein kalbų reikšmę apibrėžė tokiais žodžiais: „Mano kalbos ribos žymi mano visatos ribas.“ Taigi, kuo daugiau kalbų moki, tuo ilgesnį ir sėkmingesnį kelią gali nukeliauti. Dėl kalbų mokėjimo naudos ir vertės šiandisn niekas nedrįstų ginčytis. Vieni po kitų atliekami tyrimai liudija apie daugiakalbių piliečių pranašumą darbo rinkoje, apie jų karjeros galimybes ir sėkmę socialiniame gyvenime. 
Gimnazijoje vyksta daug svarbių su vokiečių kalbos mokymu susijusių įvykių, projektų, kurių dėka mūsų mokiniams atsiveria plačios galimybės patirti sėkmę, tapti matomais ir žinomais toli už mūsų gimnazijos ribų. Sunku suskaičiuoti projektus, lydinčius vokiečių kalbos mokymosi kelią ištisus mokslo metus. Kai 2015 metais Viekšnių gimnazija iškovojo teisę vadintis tarptautinio vokiečių kalbos diplomo mokykla, globojama Vokietijos ambasados Lietuvoje, mums atsivėrė išskirtinės galimybės, kurių, ne paslaptis, pavydi mums bet kuri rajono mokykla. Jau treti metai turime teisę siekti ir nemokamai įgyti visoje Europoje pripažįstamus tarptautinius vokiečių kalbos diplomus, suteikiančius galimybę mokytis, studijuoti ar dirbti vokiškai kalbančiose valstybėse. Jau vien dėl to viekšniškiams verta didžiuotis savo mokykla ir ją vertinti, nes ji yra vienintelė visoje Lietuvoje mokykla provincijoje šalia dvylikos elitinių mokyklų, tokių kaip Vilniaus licėjus, Jėzuitų gimnazijos Vilniuje ir Kaune, technikos licėjus Vilniuje ir pan. Drauge su šiomis mokyklomis mūsų mokiniai dalyvauja intelektualiuose projektuose, ir, kas žaviausia-sugeba laimėti. Po visos eilės sėkmingų mūsų mokinių pasirodymų tarptautiniuose jaunimo debatuose nuvilnijo per Lietuvą nuostabos ir nerimo kupinas klausimas: kur yra Viekšniai? Mūsų mokiniai, dalyvaudami vokiečių kalbos projektuose ir demonstruodami puikius gebėjimus, ne tik gąsdina įpratusias laimėti elitines mokyklas, bet ir garsina mūsų gimnaziją bei Viekšnių miestelį, pratęsdami garsiųjų Biržiškų ir kitų nusipelniusių šiam kraštui piliečių tradiciją.  
Buddy Baeren projektas,  inicijuotas Vokietijos ambasados Lietuvoje, išgarsino mūsų gimnaziją visoje šalyje ir toli už jos ribų. Kiekvienais metais viena kuri nors Lietuvos tarptautinio vokiečių kalbos diplomo mokykla (DSD mokykla) dalyvauja kalėdinių atvirukų piešimo projekte. Šiuos atvirukus Vokietijos ambasada Lietuvoje išsiuntinėja po visą pasaulį. Prieš metus tokio pasiūlymo sulaukė ir mūsų gimnazija. Aktyviai į projekto veiklą įsijungė dailės, technologijų ir visų pradinių klasių mokytojos su savo mokiniais. Uoliai piešė ir tie, kurie mokosi vokiečių kalbos, ir tie, kurie jos nesimoko,. Buvo prigaminta tokių gražių ir originalių atvirukų, tad mūsų mokiniams buvo pasiūlyta dalyvauti konkurse: drauge su profesionaliais Lietuvos menininkais teikti eskizus Vokietijos ir Lietuvos valstybių draugystę simbolizuojančiais motyvais išmarginti dviejų metrų meškinus. Mūsų gimnazijos III gimn. kl. mokinės Vaivos Bertulytės eskizas laimėjo konkursą ir didžiulis baltas meškinas vasaros pradžioje buvo atgabentas į Viekšnių gimnaziją. Spalio pabaigoje jis buvo baigtas ir Vokietijos vienybės dienos proga Valdovų rūmuose Vilniuje iškilmingai pristatytas visuomenei. Sveikinimo kalboje Vokietijos ambasadorė ne kartą minėjo Viekšnių gimnazijos vardą ir sakė, jog jau žino, kurioje Lietuvos vietoje yra Viekšniai. Prieš dvi savaites Vaiva, jai talkinusi jos klasės draugė Modesta Mačiūtė ir grupė mūsų gimnazijos mokinių dalyvavo iškilmingoje meškinų atidengimo ceremonijoje, kuri vyko prie Vokietijos ambasados pačiame miesto centre, ant Tauro kalno. Ant V. Bertulytės tapyto meškino kojos pritvirtinta metalinė lentelė su užrašu: „Menininkė Vaiva Bertulytė, Viekšnių gimnazija.“. Vaiva už savo triūsą gavo neįtikėtiną dovaną- piniginę premiją bei 4 savaičių kelionę po Vokietiją. Vokietijos ambasadoje lankosi gausybė svečių iš viso pasaulio. Visi stebėsis meškino grožiu ir skaitys Viekšnių vardą. Jei būsite Vilniuje, užlipkite į Tauro kalną ir būtinai aplankykite mūsų meškiną. 
Visus darbus ir vokiečių kalbos projektus  vainikavo jau trečioji tarptautinė vokiečių kalbos konferencija mokytojams ir mokinaims, į kurią specialiai atvyko profesorius H.J.Kaschade iš Vokietijos. Sulaukėme garbingų svečių iš Vilniaus, Šiaulių, Kelmės ir kaimyninių rajonų, kurie skaitė pranešimus ir dalijosi savo patirtimi. Profesorius Kaschade konferencijos dalyvius apdovanojo vokiškomis knygomis. 
Gegužės pirmą savaitę šeštų-septintų klasių mokiniai labai sėkmingai pasirodė tarptautiniame teatro festivalyje „Vokiečių kalba į sceną!“ Vilniuje. Drauge su šokio mokytoja Edita Venaliene apjungėme vokiečių kalbą ir judesį ir pastatėme miuziklą „Nepasotinama kirmėlaitė“. Teatro festivalis buvo įspūdinga šventė, į kurią ir kitais metais norėsime grįžti. 
Vokiečių kalba gyvuos ir vasarą. Pritaikyti savo žinias praktiškai galės dvi mūsų gimnazijos mokinės- Evelina Baranauskaitė (III gimn.kl) ir Ugnė Butkutė (I gimn.kl.)- kurios su H.J Kaschadės stipendija liepos mėnesį išvyks į trijų savaičių vokiečių kalbos kursus Vokietijoje, Stendalio aukštojoje mokykloje. 
Ateinantys mokslo metai žada vokiečių kalbos besimokantiems mokiniams daug smagių ir prasmingų akimirkų, puikių projektų, kuriuose bus galima save išreikšti, parodyti savo gebėjimus ir tapti vienu geriausių ne tik šalyje, bet ir už jos ribų. Tad kviečiu nepraleisti progos, stengtis ir laimėti! 

Vokiečių kalbos mokytoja ekspertė Gilma Plūkienė

 
 
GOLAS 2017
Renginiai
2017-05-17 d. Mažeikių centriniame futbolo stadione vyko Lietuvos mokyklų žaidynių futbolo „GOLAS 2017“ rajoninės varžybos, kuriose dalyvavo Viekšnių gimnazijos jaunesnių ir  vyresnių futbolininkų komandos. Jaunesnieji futbolininkai iškovojo III-iąją, o vyresnieji, po labai atkaklios kovos dėl pirmosios vietos, tik po baudinių serijos, iškovojo II- ąją vietą. Sveikiname abi futbolo komandas ir linkime kitais metais būti pirmais.
 
 
Skambiausi žodžiai lig širdies nuaidi
Pasiekimai
1a klasės mokinys Astijus Kateiva rajoniniame  pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „Skambiausi žodžiai lig širdies nuaidi“ deklamavo Ramutės Skučaitės eilėraštį "Raganiukai".Savo amžiaus grupėje tapo laureatu. Astijų konkursui paruošė mokytoja Violeta Gurskienė, konsultavo lietuvių kalbos mokytoja Giedrė Gedgaudaitė.
Sveikiname ir tikimės, jog tai pirma, bet ne paskutinė Astijaus pergalė. 
 

 
Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyt
Renginiai

Gegužės 12 dieną gimnazijoje vyko trečiasis projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti." susitikimas su Europos komisijos atstovybės Lietuvoje vadovu Arnoldu Pranckevičiumi. Dėkojame gerb. Arnoldui šiltą ir nuoširdų bendravimą ir už puikią pilietiškumo pamoką.

 

 
Mažeikių rajono lengvosios atletikos komandinės kroso varžybos
Renginiai
2017-04-27 d. Viekšnių gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Mažeikių rajono lengvosios atletikos komandinės kroso varžybos, kuriose dalyvavo trys jaunesniųjų ir viena vyresniųjų amžiaus grupių komandos. Varžybas filmavo TV6 televizija. Reportažo pakartojimą galima pamatyti per TV3.play.
 
Pirmąją vietą jaunesniųjų  bėgikų grupėje iškovojo Viekšnių gimnazijos komanda, antrąją vietą laimėjo Mažeikių „Ventos“ progimnazijos bėgikai ir tretieji finišavo Mažeikių „Pavasario“ pagrindinės mokyklos komanda. Vyresniųjų grupėje, vieninteliai startavę, pirmąją vietą laimėjo Viekšnių gimnazijos komanda.
 
Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės tolimesniuose startuose.

 
Lengvosios atletikos trikovės varžybos
Pasiekimai
2017-04-26 d. Viekšnių gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Mažeikių rajono lengvosios atletikos trikovės varžybos. Varžybose dalyvavo atskirai mergaičių ir berniukų komandos, kurias sudarė po penkis pradinių klasių moksleivius. Tarp mergaičių pirmąją vietą iškovojo Mažeikių "Pavasario" pagrindinės mokyklos komanda, antrąją vietą laimėjo Viekšnių gimnazijos mergaitės ir trečiąja vieta tenkinosi Mažeikių "Ventos" progimnazijos komanda.
 
Berniukai:
I vieta - Mažeikių "Pavasario" pagrindinė mokykla;
II vieta - Viekšnių gimnazija;
III vieta - Mažeikių "Ventos" progimnazijos mokykla.
 
Sveikiname, iškovojus antrąją vietą:
1. Kamilę Zagytę;
2. Eriką Butkevičiūtę;
3. Ievą Buknytę;
4. Ūlą Lukauskaitę;
5. Darija Galdikaitę;
6. Austėjų Kenigį;
7. Domantą Kugrį;
8. Eligijų Mažrimą;
9. Oskarą Juzumą;
10.Aurimą Dabrickį.
 

 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

Puslapis 1 iš 71
 
 
 
 

Skirk 2 proc.

Top 100

Aktuali informacija


Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/pirkpapras/domains/vieksniug.lt/public_html/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Paieška

Nuorodos

 

 

atmintine

 

2009 m. Sukurta ir papildoma padedant mokyklos bendruomenei. Svetainės bendraautoriai - www.inforena.lt