MOKOMOJI – PAŽINTINĖ EKSKURSIJA “IR AKMENYS KALBA…”
(0 balsai, vidurkis 0 iš galimų 5)
Naujienos - Bendros naujienos
2016m. spalio 19d.  7a klasės mokiniai vyko į mokomąją-pažintinę ekskursiją „Ir akmenys kalba....“. Ją organizavo geografijos mokytoja Jolanta Jūrienė ir 7a klasės auklėtoja Neringa Šlaustė. Tai pirma ekskursija pagal projektą „Pažinkime Žemaitijos gamtą“.
 
Pirmas kelionės tikslas buvo Mosėdžio akmenų muziejus. Jame mokiniai apžiūrėjo uolienų ir mineralų pavyzdžius ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio. Uolienos buvo įmantrių formų, įvairių spalvų ir  raštų, teko pamatyti netgi šlifuotų deimantų. Mokiniai aikčiojo iš nuostabos, netikėdami, kad gamta gali sukurti tokius stebuklus. Gidas parodė trumpų filmukų ir išsamiai papasakojo kaip susikūrė Žemė, iš kur atsirado uolienos, kaip susidaro brangakmeniai ir atsakė į klausimus, kurių buvo tikrai ne vienas. Mokiniai labai stropiai pildė užduočių lapus, kuriuos gavo prieš vykdami į išvyką. Kitas kelionės tikslas – pamatyti didžiausią Lietuvos riedulį – Barstyčių (Puokės) akmenį, kuris yra net 14 metrų ilgio ir 4 metrų aukščio. Akmuo yra įspūdingo dydžio, kad ir kaip norėjo mokiniai apglėbti rankomis, to padaryti nepavyko. Bet užlipti ant akmens pabandė kiekvienas.Berniukai dar kartą išmatavo akmens dydį, sutikrino duomenis.
 
Visi savo didesniais ir mažesniais žingsneliais apžygiavo aplinkui, vieniems tai buvo apie 30 žingsnių, o mergaitėms gerokai daugiau. Ši ekskursija suteikė daug žinių ir daug gerų emocijų.
 
       

 
 
 
 
 

Skirk 2 proc.

Top 100

Aktuali informacija


Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/pirkpapras/domains/vieksniug.lt/public_html/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Paieška

Nuorodos

 

 

atmintine

 

2009 m. Sukurta ir papildoma padedant mokyklos bendruomenei. Svetainės bendraautoriai - www.inforena.lt