DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS
(0 balsai, vidurkis 0 iš galimų 5)
Naujienos - Pasiekimai
Š.m. vasario 27 ir 28 dieną Mažeikiuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos tarp 2004 m. gimusių ir jaunesnių, bei 2006 m. gimusių ir jaunesnių dalyvių. Jaunieji mūsų gimnazijos sportininkai pasidabino bronzos, o vyresnieji sidabro medaliais. Nuoširdžiausi sveikinimai ir padėka varžybų dalyviams  už dalyvavimą ir mūsų gimnazijos vardo garsinimą sportiniuose renginiuose. 
 

 
 
 
 
 

Skirk 2 proc.

Top 100

Aktuali informacija


Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/pirkpapras/domains/vieksniug.lt/public_html/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Paieška

Nuorodos

 

 

atmintine

 

2009 m. Sukurta ir papildoma padedant mokyklos bendruomenei. Svetainės bendraautoriai - www.inforena.lt