Lietuvių skaičiuočių pynė 2017
(4 balsai, vidurkis 5.00 iš galimų 5)
Naujienos - Pasiekimai

Mūsų gimnazijos mokiniai jau keletą metų dalyvauja Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos organizuojamame respublikiniame o dabar jau tarptautiniame priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių dailės darbų „Lietuvių skaičiuočių pynė“ konkurse. Šiemet  „Lietuvių skaičiuočių pynė 2017“ laureatu tapo mūsų gimnazijos 3a klasės mokinys Paulius Ubartas (mokytoja Birutė Vėlavičienė). Sveikiname Paulių ir dėkojame mokytojai už pagalbą dalyvaujant konkurse.

Bibliotekininkė Audronė R.

 

 

 
 
 
 
 

Skirk 2 proc.

Top 100

Aktuali informacija


Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/pirkpapras/domains/vieksniug.lt/public_html/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Paieška

Nuorodos

 

 

atmintine

 

2009 m. Sukurta ir papildoma padedant mokyklos bendruomenei. Svetainės bendraautoriai - www.inforena.lt