,Korupcijos termometra
(0 balsai, vidurkis 0 iš galimų 5)
Naujienos - Renginiai
Gruodžio 1-2sav. 5-IVkl. mokiniai dalyvavo į istorijos pamokas integruotame projekte ,,Korupcijos termometras“.  Antikorupcinio ugdymo tikslas – ugdyti vertybines nuostatas ir plėtoti gebėjimus, reikalingus susiformuoti jaunų žmonių pilietinei pozicijai korupcijos atžvilgiu. Pagrindinis antikorupcinis ugdymas yra pilietinės sąmonės brandinimas ir palankiausia jo integravimui aplinka yra socialinės disciplinos. 
Visų klasių mokiniai, peržiūrėję Lietuvos specialiųjų tyrimų tarnybos video medžiagą  „Kur pasireiškia KORUPCIJA?“, diskutavo apie korupcijos žalą visuomenėje ir mokykloje, išsikėlė gaires ir pristatė savo plakatus, kurių kiekvienas išsiskyrė originalumu.
Pristatytų darbų pagrindu buvo atliktas tyrimas „Korupcijos termometras“, kurio tikslas – sužinoti korupcijos lygį tarp Viekšnių gimnazijos mokinių, o nuotraukoje matomas „korupcijos termometras“ iliustruoja ką mokiniai mąsto apie klasėje egzistuojančias korupcijos apraiškas.
 
 
 
 
 
 

Skirk 2 proc.

Top 100

Aktuali informacija


Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/pirkpapras/domains/vieksniug.lt/public_html/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Paieška

Nuorodos

 

 

atmintine

 

2009 m. Sukurta ir papildoma padedant mokyklos bendruomenei. Svetainės bendraautoriai - www.inforena.lt